Children Of Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Children Of Rock

It's all about Sex,Drugs and Rock N' Roll !!!Hell Yeah (:
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =)

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 32
Location : Tamo Daleko

aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =) Empty
PostSubject: aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =)   aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =) Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 11:43 am

Nacini hakovanja


-Virtual Drive-
(Virtual Drive , Notepad )

Pre svega...ovde cu da opisem nacine hackovanja u igraonici ... Naravno..ovaj tutorial opisuje samo jedan mali deo propusta, ali problem je sto ti propusti ne mogu da se otklone jer

je to propust u Virtual Drive ( sto vecina igraonica koristi ) .. Znaci svi znamo da je potreban Virtual Drive da bi ubacio Virtuelni CD u Virtuelni CD-ROM i pokrenula igrica ili program

bez pravog CD ubacenog u CD-ROM...Naravno...vecina igraonica ima 1 kompjuter na kome se nalaze svi podatci,pa i vcd (Virtual CD)..Ali nema veze...potrebno je samo odabrati u

meniju open...tada....imate pristup diskovima i fajlovima na koji obicno ne bi imali pristup uz npr. CyberCaffe . Naravno ovo nije neki 1337 nacin !!!

-Internet Explorer-
( ili bilo koji drugi browser )


Znaci...potrebno je imati browser (uzecemo kao primer IE) IE = Internet Explorer . Lepo udjete u Internet Explorer kao sto bi i normalno usli , samo sto sad u address bar ne kucate

adresu nekog sajta , vec kucate .... Desktop ... kada to ukucate pojavice vam se spisak fajlova koji se nalaze na desktopu . Ako to ne uspe ( a moze da se desi da ne uspe ako browser

nije IE )onda bi trebali da kucate " file:///C:/ " naravno bez znaka navoda Smile) i tada ce vam se prikazati spisak fajlova koji se nalaze u particiji C:\ na hard disku. Naravno ovde nije

potrebno da klikcete desni klik / Open , nego samo je potrebno da se klikne na odgovarajuci Fajl koji zelite da vidite . Eh sad otvaranje exe file-ova...ima 10.000 nacina da se to

uradi...dobro mozda ne bas toliko Smile ali ja cu da vam objasnim jos 1 nacin , red bi bilo da sami provalite malo nesto Smile)...

NAPOMENA : u ovom objasnjenju koriscen Mozzila browser !!!

Znaci...Odaberete exe fajl koji zelite da otvorite , kliknete na njega..onda ce da vam se pojavi opcija Open As i Save As...Odaberite Save As.Save-ujte ga na tu istu lokaciju na kojoj je i

pre bio i onda (kad vam se zavrsi save) pokazace vam se lista fajlova koja je otvarana.Vi 2x kliknete na vas fajl koji ste save-ovali i onda ce taj fajl da vam se otvori

-Bug u Cybercafe-

Napomena...mogu da vas provale i izbace iz igraonice - igranje bez vremena

1 nacin - Cilj je vise puta restartovati kompjuter ili startovati ga u safe mode !!!

2 nacin - cformat crew radi na programu koji bi zamenio task manager.Uskoro ce da se nadje na download listi i Project Listi sajta www.cformatkrew.tk ... ugasite cybercafe ili bilo sta

drugo sto je startovano na toj masini ( zamenjuje task manager ako je on disabled )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sve ovo je probano u lokalnoj igraonici sem Bug u Cybercaffe / 2 .. to jos nismo probali

Greetz to ya all pipl

za sve probleme us3r_g0d@yahoo.com

pozdravlja vas us3rg0d
Back to top Go down
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =) Empty
PostSubject: Re: aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =)   aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =) Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:04 pm

Lol ti swe forice uzimash od us3rg0d hehehehe ^^ ako ako samo ti uchi (((:
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
 
aj da ja pocnem, ovo koristi te na sopstvenu odgovornost =)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Children Of Rock :: C0mPuTeRs N InTeRnEt =) :: Hacking-
Jump to: