Children Of Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Children Of Rock

It's all about Sex,Drugs and Rock N' Roll !!!Hell Yeah (:
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 njak njak :(((

Go down 
4 posters
AuthorMessage
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 32
Location : Tamo Daleko

njak njak :((( Empty
PostSubject: njak njak :(((   njak njak :((( Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 12:52 am

ja nem nista, tako da menjam temu XD



Voze se cura i decko na motoru. Cura: 'Nemoj tako brzo,smanji!!!!!' Decko: 'Ne, baš je ludo...' Cura: 'Ne, nije...molim te uspori' Decko:'Reci da me voliš!' Cura: 'Znaš da te volim!' Decko:'Zagrli me' (cura ga zagrli) Decko: 'Molim te uzmi moju kacigu sa glave, meni je tijesna i stavi je sebi na glavu!!!' Sljedece jutro u novinama: Motor imao nesrecu, jer su kocnice popustile, dvije osobe su bile na motoru-jedna je preživjela, a druga poginula. ISTINA JE: Da je decko ustanovio na pola puta da su kocnice popustile, a to nije htio reci svojoj curi...želio je posljednji put cuti njene rijeci-] VOLIM TE! Želio je posljednji put osjetiti njen-]ZAGRLJAJ! Zatim ju je zamolio da stavi njegovu kacigu na svoju glavu, jer je želio da ona preživi, iako je to znacilo da ce on poginuti!



eto vidi ti sad to Sad(((((((((
Back to top Go down
InsanitY_is_Human

InsanitY_is_Human


Posts : 28
Join date : 2008-11-24
Age : 36

njak njak :((( Empty
PostSubject: Re: njak njak :(((   njak njak :((( Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:20 am

Chovek je heroj , valiant gentleman Svaka mu cast mnogo ju je voleo XD
Back to top Go down
Crazy hipi
Admin
Crazy hipi


Posts : 142
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Loznica

njak njak :((( Empty
PostSubject: Re: njak njak :(((   njak njak :((( Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:27 am

ovo sam jednom dobio u jednom mailu...
Back to top Go down
https://childrenofrock.forumotion.net
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

njak njak :((( Empty
PostSubject: Re: njak njak :(((   njak njak :((( Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 2:25 am

Nja i mene je owo poshteno sjebalo kad sam ga prochitala...mozhete zamisliti tu kolichinu ljubawi =(( jadni No Sad
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 32
Location : Tamo Daleko

njak njak :((( Empty
PostSubject: Re: njak njak :(((   njak njak :((( Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 12:50 pm

Ali se ovo nikad nazalost u zivotu ne bi desilo, kladim se da bi gari jos gledao da kada padne padne u nazad tako da mu devojka ublazi pad XD
Jbg to je ako realno gledamo, love is gone, now it is just a word Sad(((((
Back to top Go down
Sponsored content





njak njak :((( Empty
PostSubject: Re: njak njak :(((   njak njak :((( Icon_minitime

Back to top Go down
 
njak njak :(((
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Children Of Rock :: Just For Fuckin' Fun :: Spamboard-
Jump to: