Children Of Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Children Of Rock

It's all about Sex,Drugs and Rock N' Roll !!!Hell Yeah (:
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Mi deca sa stanice Zoo !!

Go down 
+2
ruki92
† *GnR_GiRl* †
6 posters
AuthorMessage
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeMon Nov 24, 2008 8:15 pm

Hmm shta mislite o owoj neopisiwo diwnoj knjizi?Kakaw je utisak ostawila na was,kako wam se swidela dok ste je chitali i tako to? Wink
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 31
Location : Tamo Daleko

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: hmmmmmmmmmm   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 12:59 am

dal ovo zahteva da pre nego sto ostavim koment moram da procitam knjigu, ili mogu da lupetam svasta XD farao
Back to top Go down
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 1:07 am

Pa...tako nekako xD swe u swemua ko nisi,prepusruchejem ti da je prochitash shto pre jer je wrh Smile
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
Crazy hipi
Admin
Crazy hipi


Posts : 142
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Loznica

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 2:06 am

do mudiju je knjiga... btw jeste gledali ovaj film? ja sam chuo da ima al niko nema da mi ga da Sad
Back to top Go down
https://childrenofrock.forumotion.net
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 2:21 am

Imam i film ali je smeshno uradjen u porednjenju sa knjigom...Nema pola radnji ono ali kako je moglo dobar je heheeh xD swe u swemu gledala sam ga 15 puta i ono shta znam ja sam knjigom odushewljenja pa se to odushewljenje prenelo na film bounce geek
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 31
Location : Tamo Daleko

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: mi smo deca sa stanice Zoo   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeTue Nov 25, 2008 12:51 pm

valjda je dobar naziv XD

Tea da si mi donela film ^^
Back to top Go down
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeWed Nov 26, 2008 1:08 pm

Oke...nego koja was je 'scena' iz knjige najwishe dirnula?!Mene definitiwno kada je uzela prwi fix zbog Detlefa,kada je prochitala nowinama mrtwa Babsi and kada je ono u onom selu gde je kwwa na kraju knjige odwela pa kad su je swi prepoznali kao fixerku a ona jadna da crkne =( bilo mi zhao dewojke....al swe u swemu chula sam da je Kristiana posle ponowo pochela da se drogira (wan knjige to)....strashno je to...
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 31
Location : Tamo Daleko

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 12:27 pm

Ja nznm, niti sam gledao niti sam citao...Al moram reci da to sjebano zvuci Sad((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
jadna devojka, zbog jedne greske u zivotu da je kasnie tako jebu, ako se ocistila i svatila da je pogresila msm nznm, picke sugave trebali su lepo da ostave devojku na miru !!!!
Back to top Go down
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:09 pm

Ne radi se knjiga o tome shto mislish Smile nema ni weze kad prochitash shwatitjesh jako je dirljiwa i ono chitala sam je 3 puta i swa tri puta sam plakala...stwarno je ono toliko diwna i toliko pametno odradjena prikazan je swet jednog narkomana i zbog toga mislim da treba da bude swrstala u shkolsku obaweznu lektiru kako bi swi wideli shta je to i werujem da bi weliki broj njih owa knjiga stwarno dotakla (:
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 31
Location : Tamo Daleko

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 2:17 pm

kako majne tigrica misli na sve (:
ali ta vecina koju bi trebala da dotakne, oni je nebi ni uzeli, a ako bi je uzela njene stranice bi sluzile za rolanje vutre (:
jbg takav je svet :/
Back to top Go down
HammerFall

HammerFall


Posts : 29
Join date : 2008-11-26

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeThu Nov 27, 2008 11:34 pm

knjiga je ok,ali nista posebno...
babsi je bila crkotina i kad se prvi put pojavila...
inace,najogavniji deo je cela scena ljubavi izmadju nje i detlefa...
kad je bila prostitutka,on se poturio umesto nje,i vodio ljubav i sa muskarcima i sa zenama po javnim klonjama....
i ono kad se ona drogira u WC-u,pa ispira iglu vodom iz WC-solje...
Back to top Go down
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 12:03 pm

To je uzhas a kada je zatekla Detlefa i onog pedera kod koga je spawao koji im je dawao H ja sam se uff jadna ona a Detlef je to morao ...I kad su se prwi put odwikawali kod nje shto je u filmu samo i prikazano tu mi je ono bilo isuiwshe hrabro da se zajedno odwikawaju....a kao shto su i sami rekli da se narkitji obichno zamrze kada se zajedno odwikawaju....
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
HammerFall

HammerFall


Posts : 29
Join date : 2008-11-26

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 5:56 pm

ima fora sa narkosima:ako uzmes drogu,priznaj familiji pa i njih navuci...pa neko u "Raskrsce" a neko na Novo groblje....
Back to top Go down
InsanitY_is_Human

InsanitY_is_Human


Posts : 28
Join date : 2008-11-24
Age : 36

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeSun Dec 07, 2008 11:06 pm

CHITANJE KNJIGA JE ZA LJUDE SA IQ VECIM OD 0

JA NE SPADAM TU XD


Buu Knjige od papira fuj xD


e-Books rule xD

UKINITE PAPIR XD DAJTE SVOJ DECI SVETA PDA XD
Back to top Go down
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 31
Location : Tamo Daleko

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeMon Dec 08, 2008 2:26 am

looooool, ok ti si moj omiljeni virtualni drugar XD I'm ni love XD
hahaha Laughing
Back to top Go down
Rockerka_U_Dusi

Rockerka_U_Dusi


Posts : 17
Join date : 2008-09-20
Age : 29
Location : Sokobanja

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 2:13 pm

Nisam citala... Moracu da procitam, pa cu vam reci :mrgreen:
Back to top Go down
Crazy hipi
Admin
Crazy hipi


Posts : 142
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Loznica

Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 8:01 pm

Rockerka_U_Dusi wrote:
Nisam citala... Moracu da procitam, pa cu vam reci :mrgreen:


prochitaj... jako je dobra
Back to top Go down
https://childrenofrock.forumotion.net
Sponsored content





Mi deca sa stanice Zoo !! Empty
PostSubject: Re: Mi deca sa stanice Zoo !!   Mi deca sa stanice Zoo !! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Mi deca sa stanice Zoo !!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Children Of Rock :: (x (Un)Culture x) :: B0o0kS-
Jump to: