Children Of Rock
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Children Of Rock

It's all about Sex,Drugs and Rock N' Roll !!!Hell Yeah (:
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!

Go down 
+2
HammerFall
† *GnR_GiRl* †
6 posters

Koju wrsta filma najwishe gotiwite?!?!
Horori
Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_lcap60%Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_rcap
 60% [ 6 ]
Komedije
Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_lcap40%Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_rcap
 40% [ 4 ]
Akcije
Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_lcap0%Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Romantichne filmowe
Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_lcap0%Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Drame
Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_lcap0%Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Total Votes : 10
 

AuthorMessage
† *GnR_GiRl* †
Admin
† *GnR_GiRl* †


Posts : 136
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Nowi Sad

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeFri Nov 28, 2008 6:29 pm

Hm ja lichno horore i komedije Very Happy a wi?!?!
Back to top Go down
http://www.RnRInMyHeart.piczo.com
HammerFall

HammerFall


Posts : 29
Join date : 2008-11-26

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeSat Nov 29, 2008 3:15 pm

ja se kladim da ce 90% mase reci da voli horore da bi ispali muda kao:"ja mogu ceo Scream 2 da pogledam u ponoc" i tripovi...
pogledajte nesto kao "Hills have Eyes uncensored"....
Back to top Go down
Rockerka_U_Dusi

Rockerka_U_Dusi


Posts : 17
Join date : 2008-09-20
Age : 29
Location : Sokobanja

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeMon Dec 22, 2008 2:22 pm

Najvise volim komedije ali one da se iscepas od smeha kao npr. policijska akademija i americka pita je dobra Very Happy, a horore volim tipa kao "saw" ako ste gledali :mrgreen:.
Back to top Go down
ruki92

ruki92


Posts : 91
Join date : 2008-11-24
Age : 31
Location : Tamo Daleko

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeTue Dec 23, 2008 11:17 pm

saw sam gledao sve delove, ima trenutaka kad pocne da smara :/
najbolji horor ne znam koji je, ima ih puno koje jako gotivim.
A komedije su najace, isto ne znam koja je najbolja posto sam ja zaludjenik za filmove pa ih odgledam milion i to po 3 puta i onda nastane konfuzija, sta sam gledao kako ide koi i jbg XD
Back to top Go down
Rockerka_U_Dusi

Rockerka_U_Dusi


Posts : 17
Join date : 2008-09-20
Age : 29
Location : Sokobanja

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 1:59 am

Da, ume da smori, ali mi je film nekako najgotivniji... zato sto je drugaciji od ovih danasnjih horora (grupa tinejdzera ode na odmor gde se krije ubica, svi umiru, ostanu dvoje koji otkriju da je ubica jedan od njih.. bla, bla, truc, truc)... Cula sam da su japanski horori najbolje, ali ne znam jos, pogledacu neki :mrgreen:
Back to top Go down
Rockerka_U_Dusi

Rockerka_U_Dusi


Posts : 17
Join date : 2008-09-20
Age : 29
Location : Sokobanja

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 2:00 am

Najbolji*...
Back to top Go down
jeca[childofmetal]

jeca[childofmetal]


Posts : 5
Join date : 2008-12-26
Age : 29
Location : Zrendza

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeFri Dec 26, 2008 6:43 pm

Xorori i komedie ^^ :mrgreen:
Back to top Go down
http://www.myspace.com/jeca_metal
Crazy hipi
Admin
Crazy hipi


Posts : 142
Join date : 2008-09-18
Age : 30
Location : Loznica

Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitimeSat Feb 07, 2009 4:23 am

svi glasali samo za horore i komedije xD
Back to top Go down
https://childrenofrock.forumotion.net
Sponsored content





Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Empty
PostSubject: Re: Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!   Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?! Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koju wrstu filma najwishe gotiwite?!?!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Koji program najwishe pratite i zashto bash taj? ^^

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Children Of Rock :: (x (Un)Culture x) :: FiLlMs-
Jump to: